سئو ، بهینه سازی وب سایت (SEO)

بهینه سازی وب سایتتوضیح سئو : زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند . بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجو بیشترین امتیاز را داشته باشید و در صفحات اولیه قرار گیرید. هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می کند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی (در حدود 80% از کاربران کل دنیا) از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجوی پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود را دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید SEO را در الویت قرار دهد. به خاطر داشته باشید که SEO شما را به مسابقه بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی می کند.

برای افزایش رتبه سایت و دیده شدن در موتورهای جستجو چه باید کرد؟

تمامی موتور های جستجو قوانینی دارند که اگر در وب سایت شما رعایت شده باشد به افزایش رتبه وب سایت و وجود آن در جستجو ها کمک بسیاری می کند که بجود آوردن برخی از این قوانین بر عهده برنامه نویس وب سایت می باشد مثل بهینه سازی کد های CSS ، کم حجم بودن عکس ها ، کلید واژه ها ، نام های مستعار صفحات با پسوند HTML. ، تگ ها ، لینک ها و...

بعد از این آمار بازدید و مدت زمان حضور هر بازدید کننده از وب سایت را باید افزایش داد چرا که یکی از اصلی ترین قوانین موتورهای جستجو آمار بازدید کنندگان طی بازه های زمانی و مدت حضور آن ها در وب سایت شما نسبت به وب سایت های مشابه می باشد ، علت این امر این است که موتور های جستجوگر میخواهند مطالبی را به کاربران جستجوگر معرفی نمایند که دارای مطالب مفیدتری است یا به بیان دیگه برآورده سازی هرچه سریع تر نیاز های کاربران از جستجو ، برای این امر هم راه کار هایی بر عهده برنامه نویس و کیفیت مطالب موجود در وب سایت است و بخش اعظم آن مربوط به بازه تبلیغات و مفید بودن این تبلیغات می شود که فناوری اطلاعات آواتار طی پروژه های سئو تلاش میکند تمامی مراحل این امور را به بهترین نحو اجرا نماید.

- تعرفه پیاده سازی سئو ( افزایش رتبه در موتور های جستجوگر گوگل و رتبه ی الکسا )

تعرفه سئو با توجه به کلید واژه های درخواستی شما ، شرایط بهینه بودن وب سایت و رتبه وب سایت رغبا شما با توجه به آن کلید واژه هایی که اعلام می فرمائید می بایست بررسی گردد و سپس اعلام هزینه شود .

 

مقالات آموزشی سئو

چه شرایطی باعث نمایش سایت در اولین نتایج صفحه اول جستجو گوگل می شود؟

کدنویسی بهینه

کدنویسی بهینه شامل حذف تکرار کدها و کاهش حجم کدهای CSS , HTML , JS و همچنین حذف استایل های اینلاین و نهایتاً کاهش امکان پذیر کدها جهت افزایش سرعت لود وب سایت.

بهینه سازی آدرس ها

آدرس های وب سایت (url ها) تا حد امکان باید کوتاه باشند و ترجیحاً مفهومی همچنین داشتن گواهی SSL و قفل دامنه بر روی یک آدرس با www و یا بدون www.

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی شامل مهم ترین کلمات هر صفحه می باشند که می بایست حتماً داخل توضیحات متن صفحه مربوطه به کار رفته باشند.

ابزارهای سئو گوگل

گوگل ابزارهایی را برای هرچه بهتر ایندکس کردن وب سایت شما و همچنین ارائه گزارشاتی از وضعیت وب سایت ارائه نموده است که مهم ترین ابزارهای گوگل آنالیکتیک و وب مستر تولز هستند.

محتوابهینه سازی و سئو محتوا

محتوا پادشاه سئو است ، به جرئت میتونیم بگیم 50% سئو مربوط میشه به محتوا (مطالب وب سایت) پس به این بخش خیلی اهمیت بدید. محتوای شما باید شامل شرایط ذیل باشد:

  •  مطالب وب سایتتان را کپی نکنید و سعی کنید خودتان تولید کننده مطلب وب سایتتان باشید.
  •  مطالب مفید در سایتتان تولید کنید مطالبی که کاربران به دنبال آن ها هستند.
  •  تگ ها خیلی خیلی مهم هستند ، به صورت زنجیره ای و اولویت تگ ها را استفاده کنید.
  •  هنگام تولید محتوا چگالی یا تکرار کلمات مهم مربوط به هر صفحه را بیشتر از سایر کلمات کنید.
  •  گفتیم کلمات مهم مربوط به هر صفحه لازم هستش بدونید بهتره صفحه اول را تنها به کلید واژه های اصلی و سایر صفحات را به کلید واژه های مربوطه به هر صفحه انتخاب کنید که به صورت لندینگ پیج سئو شوید.
  •  برای تصاویر حتماً عنوان درج کنید که تصاویر وب سایتتان در نتایج جستجو تصاویر گوگل هم ایندکس شود.

 

مشاوران ما از طریق واتس آپ آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست های شما می باشند.

پشتیبانی واتس آپ
Close and go back to page