پلاگین نویسی و توسعه امکانات

توسعه امکانات ، ماژول نویسی ، پلاگین نویسی و توسعه وب سایت های PHP

گروه برنامه نویسی شرکت طراحی سایت آواتار آماده توسعه وب سایت ها و برنامه نویسی امکانات مورد نیاز شما می باشد. تیم ما بر روی تمام CMS های برنامه نویسی شده با PHP از قبیل وردپرس (Wordpress) ، جوملا ( Joomla ) و یا وب سایت های برنامه نویسی اختصاصی فریم ورک های لاراول (Laravel - The PHP Framework) ، زند ( Zend Framework) ، و یی (Yi Framework) توان برنامه نویسی و توسعه وب سایت با امکانات مورد نیاز شما را دارد.

 

پلاگین نویسی و توسعه امکانات وردپرس Wordpress

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم ها برای طراحی وب سایت می باشد که امکانات و افزونه های فراوانی برای این سیتم مدیریت محتوا توسط تیم های توسعه نرم افزار متعدد در سراسر دنیا برنامه نویسی و توسعه داده شده است اماً گاهاً ممکن است شما امکان خاصی را نیاز داشته باشید و یا نیاز به اعمال تغییراتی در یک پلاگین داشته باشید و بخواهی سفارشی سازی انجام دهید. تیم توسعه و برنامه نویسی آواتار هر امکانی را برای شما برنامه نویسی  هر تغییری را اعمال خواهد کرد.

 

پلاگین نویسی و توسعه امکانات جوملا Joomla

سیستم مدیریت محتوای جوملا نیز یکی از محبوب ترین سیستم ها برای طراحی وب سایت می باشد که پیچیدگی های خاص و برتری هایی را نیز دارد برای مثال جوملا کاملاً شی گرا ( MVC ) برنامه نویسی شده است که این یکی از محاسن بزرگ جوملاست و البته کار هم تخصصی تر میشه و برای توسعه برنامه نویس باید دانش برنامه نویسی شی گرا داشته باشد. تیم توسعه و برنامه نویسی آواتار هر امکانی را برای شما برنامه نویسی کامپوننت جوملا ، ماژول نویسی جوملا و پلاگین نویسی جوملا هر تغییر و توسعه ای را اعمال خواهد کرد.

 

توسعه و برنامه نویسی فرم ورک های لاراول ، زند و یی

شرکت آواتار برای هر وب سایت PHP بیسی توان توسعه دارد ، اگر وب سایت شما با فریم ورک های محبوب لاراول ، یی و زند برنامه نویسی شده است ما برای هر توسعه و تغییراتی به شما خدمات کاملاً تخصصی دولوپ ارائه خواهیم نمود.